گروه صنعتی بهین

که هستیم :

ما یک گروه صنعتی هستیم متشکل از شناخته شده ترین برندهای حوزه ریخته گری و نسوز در ایران که با تعریف یک ماموریت مشترک برای تولید محصولات و ارائه خدمات منطبق با استاندارد های جهانی و بر اساس نیازهای مشتریان به این راه گاه نهادیم.

شکست انحصار و گشودن راه هایی مبتنی بر تکنولوژی و دانش فنی میتواند برای مشتریان امکان مقایسه و خرید مطمئن تر ، وبرای ما رقابتی سالم را به ارمغان آورد که نتیجه آن رشد کمی و کیفی برای ما و همراهان ما خواهد بود.

چه می کنیم:

تمرکز بر تحقیق و توسعه در حوزه های تخصصی غلتک و نورد و همچنین محصولات مونولیتیک و قطعات پیش ساخته نسوز و در نهایت تولید محصولاتی با کارایی بالاتر از لحاظ تناژ تولید و قیمت منصفانه ویژگی مشترک تمام واحد های تولیدی گروه صنعتی بهین می باشد.

 

 

سازمان بهین:

ما باور داریم گروه صنعتی بهین با سرمایه انسانی خود تعریف می شود. آنچه از شروع کار تا به امروز شاهد بودیم ؛ رشد سریع ، توانایی حل مسائل ، ارزیابی عملکردها ، توسعه محصول و چابکی فرایند ها می باشد که این اهداف همسو با استاندارد های جهانی و سازمان های برتر تکنولوژی محور جهان است. تلاش ما موقیت متقابل برای کارکنان و شرکای تجاری گروه صنعتی بهین خواهد بود.

 

 

 

تاریخچه:

صنعت ریخته گری و نسوز ایران از سال 1392 با نام بهین آشنا شد و بهین نسوز توانست در مدت کوتاهی برند خود را از نظر کیفیت ، تنوع محصولات و خدمات تخصصی ، به پرچمداری در صنعت نسوز ایران تبدیل کند.

در سال 1400 با ورود متخصصین غلتک ریزی و ماشینکاری به مجموعه بهین ، استراتژی و اهداف بهین نسوز تکمیل و گروه صنعتی بهین پایه ریزی شد . کارآفرینانی که در گذشته از بنیانگذاران غلتک ریزی در ایران بودند اکنون با تمرکز بر حل چالش های تولید کنندگان داخلی ، عزم آن دارند که تحولی درخور تولید کننده ی ایرانی ایجاد و خدمات و محصولات نوینی را به این صنعت معرفی نمایند.

 

اعضای هیئت مدیره

وحید شبانی
رئیس هیات مدیره و مجری طرح توسعه
بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت ریخته گری
افشین رزمی
مدیر عامل و عضو هیات مدیره
بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه ریخته گری و تولید قطعات و همچنین صنعت نسوز
محمد کاظم شبانی
عضوهیات مدیره
بیش از 25 سال سابقه فعالیت درحوزه ماشین کاری و تراشکاری غلتکهای نورد
حسن احمدی
مدیرکارخانه
نایب رئیس هیات مدیره
بیش از 25 سال سابقه فعالیت در ریخته گری وتراشکاری انواع قطعات و غلتک و همچنین صنعت نسوز
قبل
بعدی